Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Deschizător universal 2 în 1 pentru borcane fi 66 și 82
12,97 lei
12,97 RON/buc.
Cuie, ancore pentru fixarea trambulinei, 4 buc.
75,31 lei 33,49 lei
8,37 RON/buc.
Cleme din plastic pentru prinderea plantelor, mix 50 buc.
8,94 lei 8,17 lei
0,16 RON/buc.
Set pentru decantarea vinului cu suport și clemă
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Bază Mobilă pentru afumătoare dragON 330275
255,82 lei
255,82 RON/buc.
Aparat pentru iaurt cu termostat, 9 borcane, 1,6 L
299,98 lei 249,34 lei
249,34 RON/buc.
Ceară pentru brânzeturi, 150 g
18,17 lei
121,13 RON/kg
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Bandă pentru legarea plantelor PVC, 1,2 cm x 40m
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu, 100 g
13,38 lei
133,80 RON/kg
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Termometru de distilare hawkSTILL Wi-Fi cu funcție de pornire și oprire a rezistenței
600,00 lei
600,00 RON/buc.
Furtun din silicon fi 7/9mm - temp. -55 +180°C
38,16 lei
38,16 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac auriu fi 82/6 - 6 buc.
21,03 lei
3,51 RON/buc.