Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Piatra pentru pizza cu mâner și cuțit, din cordierit, rotundă 33 cm
36,21 lei
36,21 RON/buc.
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Oală din fontă pentru coacere, 5.5 L
255,24 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Platou rotativ din ardezie fi30cm
84,40 lei 79,22 lei
79,22 RON/buc.
Esență Brandaxa cu aromă de brandy grecesc, 40 ml
Clești din lemn, 22 cm
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Clești din lemn 17 cm
4,14 lei 3,38 lei
3,38 RON/buc.
VSYPTO cu aromă de struguri, 100 g
23,88 lei
238,80 RON/kg
Sticlă Olimp 200 ml cu capac cu filet, 1 bucată
4,66 lei
4,66 RON/buc.
Vsypto mix 3x15 arome, 45x9 g
145,44 lei
3,23 RON/buc.
Vsypto mix 2x15 íz, 30x9 g
99,99 lei
6,67 RON/buc.
Vsypto mix 3x15 arome, 45x3g
79,22 lei
1,76 RON/buc.