Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Suport pentru brânzeturi, 25x25 cm
19,07 lei 14,79 lei
14,79 RON/buc.
Termometru pentru frigidere și congelatoare (-50°C până la +40°C) 17cm
10,63 lei 9,08 lei
9,08 RON/buc.
Corkuitor manual
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Seră de balcon cu 3 rafturi
93,49 lei 81,81 lei
81,81 RON/buc.
Etichete rotunde fi 66,5mm pentru capace/borcane - 20 buc
11,42 lei
0,57 RON/buc.
Etichete rotunde fi 50mm pentru capace/borcane - 20 buc
9,60 lei
0,48 RON/buc.
Borcan TO 370 ml cu capac colorat fi82/6- 6 buc.
32,45 lei 25,83 lei
4,30 RON/buc.
Damigeană 5L cu dop, tub orizontal și capac
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Borcan twist off 150ml Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc.
28,43 lei
4,74 RON/buc.
Borcan twist off 120ml - Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Borcan TO 40 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
27,38 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Capac fi66 carouri scoțiene mix, 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Capac fi 66/4 puncte mix - 10 buc.
4 x Dama 5L cu dop, tub fermentare, capac și coș.
122,05 lei
30,51 RON/buc.