Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
590,50 RON/kg
Fulgii de stejar puternic prăjiți cu scorțișoară 50 g
16,21 lei
16,21 RON/buc.
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg
Perforator pentru carne
21,02 lei 19,60 lei
19,60 RON/buc.
Termometru pentru grătar și BBQ, de la 50 la +500°C, bimetalic, 5,3cm
60,10 lei 54,53 lei
54,53 RON/buc.
Piatra pentru pizza cu mâner și cuțit, din cordierit, rotundă 33 cm
36,21 lei
36,21 RON/buc.
Termometru pentru cuptor (50°C până la +300°C) Ø6,1cm
27,13 lei
27,13 RON/buc.
Perforator pentru carne cu protecție
54,53 lei 47,65 lei
47,65 RON/buc.
Sondă pentru termometru de bucătărie (185800, 185909)
36,87 lei
36,87 RON/buc.