Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cuie, ancore pentru fixarea trambulinei, 4 buc.
75,31 lei 33,49 lei
8,37 RON/buc.
Piatră de presiune pentru butoaie, ceramică, fi 22 cm
72,71 lei
72,71 RON/buc.
Covor de silicon pentru coacere
28,03 lei 26,48 lei
26,48 RON/buc.
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Esență Brandaxa cu aromă de brandy grecesc, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Etichete rotunde fi 66,5mm pentru capace/borcane - 20 buc
11,42 lei
0,57 RON/buc.
Etichete rotunde fi 50mm pentru capace/borcane - 20 buc
9,60 lei
0,48 RON/buc.
Rețeta Bunicii Leokadia pentru Sărare, 35 g
252,00 RON/kg
Capcană pentru șoareci – capcană vie, transparentă, 2 buc.
52,18 lei 41,94 lei
20,97 RON/buc.
Secretul bunicului Feliks pentru saramurare, 35 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 12 L
49,08 lei
49,08 RON/buc.
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 7 L
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Termometru de cameră cu scară argintie (-10°C până la +50°C) 16cm mix
13,37 lei 10,90 lei
10,90 RON/buc.
Termometru de cameră cu scară aurie (-10°C până la +50°C) 16cm