Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Bimber”, 1 buc.
10,76 lei 8,69 lei
8,69 RON/buc.
Sticlă 1 L de Masă cu capac fi28 - 4 buc.
28,04 lei
7,01 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Măcinător universal de cereale, măcinător de masă - 1 kg
203,87 lei 107,78 lei
107,78 RON/buc.
Sticlă clasică pentru băuturi spirtoase 200 ml, cu capac auriu fi 28, 1 buc.
3,22 lei
3,22 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Mentă și lime
Set pentru petrecere - Vypito Multitropic
Esență cu aromă de cocos pentru 2 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
6,48 lei
925,71 RON/kg
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, albe, 20 buc.
11,29 lei 8,31 lei
0,42 RON/buc.
Pentru cârnați de casă, 20g
8,82 lei
441,00 RON/kg
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
Set aparat de făcut iaurt și borcane pentru copii
193,49 lei
193,49 RON/buc.