Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan incasabil 8L cu robinet și suport din lemn cu două fețe
63,49 lei 58,31 lei
58,31 RON/buc.
Borcan incasabil 5L cu robinet și suport din lemn, cu două fețe
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 25 x 35 cm, 50 buc.
56,23 lei
1,12 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat, 20x30 cm, 50 buc.
38,82 lei
0,78 RON/buc.
Pungi gofrate pentru aparat de vidat 15x20 cm, 50 buc.
20,64 lei
0,41 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Folie pentru aparat de vidat - manșon 20x600cm
21,03 lei
3,51 RON/m
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Marinadă pentru pește - amestec de ierburi și condimente, 120 g
7,39 lei
61,58 RON/kg
Folie gofrată tubulară - pentru aparat de vidat, 25 x 600 cm
26,61 lei
4,43 RON/m
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Folie gofrată tip mânecă – pentru aparat de vidat, 28x600cm
29,35 lei
4,89 RON/m
Esență cu aromă de Reserve Brandy, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
490,00 RON/l