Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 12 L
49,08 lei
49,08 RON/buc.
Sac pentru filtrarea mustului - Conic - 7 L
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Sac pentru filtrarea vinului, lichiorurilor - conic, 3 L
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Sac pentru murături - pentru butoi 10L - 5 buc
10,23 lei
2,05 RON/buc.
Sac pentru murături - pentru butoi 5L - 5 buc.
6,74 lei
1,35 RON/buc.
Dop nat. conic fi16/21mm - aglomerat - 100buc.
102,58 lei 97,39 lei
0,97 RON/buc.
Set pentru transferul vinului și berii cu supapă de reținere
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L în coș de plastic
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Bătător / Pisălog pentru varză din lemn mare 100 cm
60,50 lei 58,82 lei
58,82 RON/buc.
Aplicator pentru plase de mezeluri basic
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Membrană colagenică pentru mezeluri Ø 55 mm - 4 m
22,58 lei 21,03 lei
5,26 RON/m
Pungi de plastic pentru șuncar 3,0 kg - 20 buc.
19,07 lei 17,25 lei
0,86 RON/buc.
Combustibil gel pentru încălzitoare afumătoare 1 L
33,62 RON/l