Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set pentru cidru 20 L
171,42 lei
171,42 RON/buc.
Drojdie pentru cidru Ciderini Sweet, 5 g
9,99 lei
1998,00 RON/kg
Drojdie pentru cidru Ciderini Strong, 5 g
6,21 lei
1242,00 RON/kg
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe - oțel inoxidabil, 1,2 l
418,18 lei
418,18 RON/buc.
Sac filtrant pentru presă cu cadru 12 l 60g/cm2
40,51 lei
40,51 RON/buc.
Cadru de grădină
85,70 lei
85,70 RON/buc.
Afumătoare fără cadru dragON PLYWOOD NATURE, cu controler digital, 200 L
4.545,45 lei
4545,45 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE fără cadru, cu controler Wi‑Fi, 200 L
5.519,47 lei
5519,47 RON/buc.
Afumătoare dragON PLYWOOD NATURE – fără cadru, modulară, cu controler digital, 320 L
5.512,99 lei
5512,99 RON/buc.
Termometru electronic în ramă - pentru distilatoare (-50°C până la +110°C)
27,39 lei
27,39 RON/buc.
Sticlă pentru bere 0,5 L - pachet de 8 buc.
18,17 lei
2,27 RON/buc.
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 8L
33,62 lei 31,81 lei
31,81 RON/buc.
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 5 L
27,77 lei 27,39 lei