Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Sticlă de 500 ml pentru vodcă, cu capac negru filetat, 6 buc.
21,68 lei
3,61 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Lămâie & lime, 126 g
17,78 lei
17,78 RON/buc.
Sticlă pentru bere 0,5 L - pachet de 8 buc.
18,17 lei
2,27 RON/buc.
Cilindru gradat din material plastic pentru măsurători cu instrumente de măsurare a lichidelor, 25 cm
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea rusă
6,09 lei 4,87 lei
4,87 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Chillout ușor fructat, 126 g
141,11 RON/kg
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - carte
27,52 lei
27,52 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - versiunea engleză
6,99 lei 5,53 lei
5,53 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Energy drink, 126 g
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 RON/buc.
Esență cu gust de cafea din arome naturale pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Esență cu aromă de espresso, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Sticlă pentru bere 500 ml - pachet de 8 buc.
19,19 lei
2,40 RON/buc.