Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă și sigură, într-un mod uman, pentru grădina dumneavoastră, set de 4 bucăți.
71,42 lei
17,86 RON/buc.
Dispozitiv de scos sâmburi de vișine și cireșe (în folie)
34,53 lei
34,53 RON/buc.
Cărbune activ lichid pentru 25 L, 140 g
18,95 lei
135,36 RON/kg
Pensulă de precizie pentru curățarea dispozitivelor electrocasnice și altele
4,40 lei
4,40 RON/buc.
Plasă de protecție pentru jgheab 0,16x6m + 15 cleme
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Capac-dop pentru balon cu deschidere largă
16,74 lei
16,74 RON/buc.
Racletă pentru generatoarele de fum dragON JET – curățare ușoară a tubului de fum
64,92 lei
64,92 RON/buc.
Perie pentru spălarea baloanelor - ÎNDOITĂ
27,91 lei
27,91 RON/buc.
Etichete rotunde fi 66,5mm pentru capace/borcane - 20 buc
11,42 lei
0,57 RON/buc.
Etichete rotunde fi 50mm pentru capace/borcane - 20 buc
9,60 lei
0,48 RON/buc.
Dop / capac pentru baloane cu gât îngust fi57mm
5,05 lei
5,05 RON/buc.
Membrană colagenică pentru cârnați fi.65 - 4 m
26,61 lei 25,17 lei
6,29 RON/m
Membrană colagenică pentru mezeluri Ø 55 mm - 4 m
22,58 lei 21,03 lei
5,26 RON/m
Garnitură de etanșare pentru capacul oalelor sub presiune Browin 6 și 8 L (nr 340206 și 8340208)
31,16 lei
31,16 RON/buc.
Aparat pentru iaurt cu termostat, 9 borcane, 1,6 L
299,98 lei 249,34 lei
249,34 RON/buc.