Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Furtun pentru decantarea vinului
18,17 lei
9,09 RON/m
Set pentru decantarea vinului cu suport și clemă
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Furtun pentru sifonare vin cu pompă
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Furtun pentru decantare vin cu clemă
25,17 lei
25,17 RON/buc.
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Supapă gravitațională pentru robinet
19,19 lei
19,19 RON/buc.
Dop de plută 23/18 mm 20 buc.
27,00 lei 23,75 lei
1,19 RON/buc.
Set: dopuri + etichete + capișoane - 8 buc
16,09 lei
16,09 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu, 100 g
13,38 lei
133,80 RON/kg
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac - 6 buc
34,53 lei
5,75 RON/buc.
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac cu filet, 1 buc.
6,74 lei
6,74 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Corkuitor manual
19,47 lei
19,47 RON/buc.
Dop natural, cilindric d.22x38 20buc.-aglomerat
17,13 lei
0,86 RON/buc.