Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pânză pentru brânzeturi, tetra - 40x40 cm, 2 buc.
21,02 lei 17,25 lei
8,62 RON/buc.
Pânză pentru brânză pătrată 50 x 50 cm, 2 buc.
17,51 lei 15,57 lei
7,79 RON/buc.
Termometru pentru brânză (0°C până la +100°C) 19,8cm
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Pânză pentru brânză 36 x 32 x 45 cm, 5 buc.
20,51 lei
4,10 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Formă de brânză pentru brânză de tip koryciński Ø 21/11 x 8,5 cm pentru 2 kg
32,18 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Formă de brânză rotundă Ø15 x 7cm pentru 1200 g
35,44 lei 21,03 lei
Formă de brânză rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 800 g
25,16 lei 17,78 lei
17,78 RON/buc.
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m
Culturi bacteriene pentru brânză grecească
Cheag pentru brânzeturi 5x1 g
14,01 lei
2802,00 RON/kg
Termometru de bucătărie (0°C până la +100°C) 17,5cm
23,36 lei
23,36 RON/buc.
Nutrient pentru drojdii de vin, 100 g
10,90 lei
109,00 RON/kg
Esență cu aromă de ciocolată 100 ml pentru 10 L
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l