Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pânză pentru brânză 36 x 32 x 45 cm, 5 buc.
20,51 lei
4,10 RON/buc.
Pânză pentru brânzeturi, tetra - 40x40 cm, 2 buc.
21,02 lei 17,25 lei
8,62 RON/buc.
Pânză pentru brânză pătrată 50 x 50 cm, 2 buc.
17,51 lei 15,57 lei
7,79 RON/buc.
Termometru pentru brânză (0°C până la +100°C) 19,8cm
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Cheag pentru brânzeturi 5x1 g
14,01 lei
2802,00 RON/kg
Formă pentru brânzărie rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 500 g
12,06 lei 9,73 lei
9,73 RON/buc.
Formă pentru brânză – inimioară – 100 g
2,97 lei
2,97 RON/buc.
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Plasă pentru afumarea brânzeturilor, lungime 3 m
11,93 lei 7,78 lei
2,59 RON/m
Plasă pentru mezeluri albă cu dimensiuni de 12,5 cm x 50 m, cu rezistență termică până la 220°C
74,01 lei
1,48 RON/m
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză grecească
Formă de brânză pentru brânză de tip koryciński Ø 21/11 x 8,5 cm pentru 2 kg
32,18 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Plasă pentru mezeluri albă cu dimensiuni de 12,5 cm x 5 m, cu rezistență termică de până la 220°C
15,83 lei 14,01 lei
2,80 RON/m
Culturi bacteriene pentru brânză gouda