Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Maia de secară cu drojdie și malț - 23g
6,87 lei
298,70 RON/kg
Maia de pâine de grâu cu drojdie - 23 g
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Piatra pentru pizza cu mâner și cuțit, din cordierit, rotundă 33 cm
36,21 lei
36,21 RON/buc.
Covor de silicon – planșetă cu imprimare: șabloane și calculator culinar
30,89 lei 28,43 lei
28,43 RON/buc.
Oală pentru suc la abur din inox cu aburitor, 5 L
194,79 lei
194,79 RON/buc.
Borcan twist off 150ml Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc.
28,43 lei
4,74 RON/buc.
Borcan twist off 120ml - Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Borcan Dulceață 230ml cu capac negru fi63/4 - 6buc
21,03 lei
3,51 RON/buc.
Balon pentru vin ușor, incasabil, cu curele, 25 L
112,97 lei
112,97 RON/buc.
Oală romană 4 L
146,74 lei
146,74 RON/buc.
Tub de fermentare din sticlă ambalat câte 2 buc.
13,10 lei
6,55 RON/buc.
Piatră de pizza rotundă, realizată din cordierit, diametru 33 cm
40,26 lei
40,26 RON/buc.
Formă de brânză rotundă Ø 8,4 x 7,4 cm pentru 250 g
7,12 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Măcinător universal de cereale, măcinător de masă - 1 kg
203,87 lei 107,78 lei
107,78 RON/buc.