Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Așchii pentru afumare/grătar – carne de porc – mix (70% arin, 30% fag), 450 g, cl. 10
12,45 lei
12,45 RON/buc.
Așchii pentru afumare/grătar 70% arin + 30% fag, 450 g, clasa 2
27,67 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 70% arin + 30% fag, 450 g, cl. 8
Capace pentru sticle fi28/18 - mix - 100 buc.
54,53 lei
0,55 RON/buc.
Etichete pentru descrierea plantelor + creion mix 10+20 buc.
12,58 lei 9,60 lei
9,60 RON/buc.
Cleme din plastic pentru prinderea plantelor, mix 50 buc.
8,94 lei 8,17 lei
0,16 RON/buc.
Vsypto mix 3x15 arome, 45x9 g
145,44 lei
3,23 RON/buc.
Vsypto mix 2x15 íz, 30x9 g
99,99 lei
6,67 RON/buc.
Vsypto mix 2x15 arome, 30x3 g
1,82 RON/buc.
VSYPTO mix de arome, 15 x 9 g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Capac fi66 carouri scoțiene mix, 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Vsypto mix 3x15 arome, 45x3g
79,22 lei
1,76 RON/buc.
Capac fi100 mix castraveți - 10buc.
20,23 lei 13,62 lei
1,36 RON/buc.
Capac fi 66/4 puncte mix - 10 buc.
Termometru electronic de bucătărie cu sondă (0°C până la 250°C) mix
80,51 lei
80,51 RON/buc.