Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Așchii pentru afumare/grătar – carne de porc – mix (70% arin, 30% fag), 450 g, cl. 10
12,45 lei
12,45 RON/buc.
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 70% arin + 30% fag, 450 g, cl. 8
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar 70% arin + 30% fag, 450 g, clasa 2
VSYPTO mix de arome, 15 x 9 g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Termometru electronic de bucătărie cu sondă (0°C până la 250°C) mix
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Termometru de cameră cu scară aurie (-10°C până la +50°C) 22cm, mix
19,59 lei 16,36 lei
16,36 RON/buc.
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de ciocolată 100 ml pentru 10 L
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de mentă pentru 2 L - 40ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Etichete pentru descrierea plantelor + creion mix 10+20 buc.
12,58 lei 9,60 lei
9,60 RON/buc.
Termometru de cameră cu scară argintie (-10°C până la +50°C) 16cm mix
13,37 lei 10,90 lei
10,90 RON/buc.
Esență cu aromă de merișor pentru 4 L - 40 ml
Cleme din plastic pentru prinderea plantelor, mix 50 buc.
8,94 lei 8,17 lei
0,16 RON/buc.
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 6 buc.
17,90 lei 14,26 lei
2,38 RON/buc.
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 3 buc.
14,53 lei 13,75 lei
4,58 RON/buc.