Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Distilator modular Convex 18 L Baldur
1.310,40 lei 1.285,71 lei
1285,71 RON/buc.
Distilator modular Convex 30 L electric - Aabratek
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Distilator modular 18 L Munin convex
1.112,99 lei
1112,99 RON/buc.
Drojdii de distilare Turbo Carbo
15,70 lei
98,12 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 100 L, 360g
33,22 lei
92,28 RON/kg
Drojdie Turbo X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
17,13 lei
124,13 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
6,35 lei
90,71 RON/kg
Sită pentru pâlnie
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Combustibil gel pentru încălzitoarele afumătoare 0,5 L
18,43 lei
36,86 RON/l
Activated Duo Carbon – amestec de cărbune activ mineral (din huilă) și din cocos, 1 kg, pentru 60 L
29,86 lei
29,86 RON/kg
Fulgii de stejar puternic prăjiți cu scorțișoară 50 g
16,21 lei
16,21 RON/buc.