Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capcană metalică pentru șoareci - umană
42,97 lei 38,56 lei
38,56 RON/buc.
Capcană pentru șoareci – capcană vie, transparentă, 2 buc.
52,18 lei 41,94 lei
20,97 RON/buc.
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă și sigură, într-un mod uman, pentru grădina dumneavoastră, set de 4 bucăți.
71,42 lei
17,86 RON/buc.
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă, sigură și umană pentru grădină, 1 buc.
21,94 lei
21,94 RON/buc.
Țepi pentru păsări, pe bandă de plastic, 10 buc.
116,87 lei
11,69 RON/buc.
Țepi pentru păsări, pe bandă metalică, 10 buc.
114,27 lei
11,43 RON/buc.
Capcană pentru șoareci – metalică
9,40 lei 4,53 lei
4,53 RON/buc.
Plasă de umbrire (80%, 140 g/m2) 1,5 x 5 m, grafit
85,70 lei
85,70 RON/buc.
Ace pentru agrotextil tip L 100 buc.
53,10 lei 31,03 lei
0,31 RON/buc.
Măsurarea extractului aparent
15,57 lei
15,57 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Sare de conservare 720 g
13,38 lei
18,58 RON/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg
Dop natural, cilindric d.22x38 20buc.-aglomerat
17,13 lei
0,86 RON/buc.
Dop de plută 23/18 mm 10 buc.
14,92 lei 13,38 lei
1,34 RON/buc.