Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Pirosulfit de potasiu, 100 g
13,38 lei
133,80 RON/kg
Pirosulfit de potasiu 10 g
3,88 lei
388,00 RON/kg
Sticlă pentru bere 500 ml - pachet de 8 buc.
19,19 lei
2,40 RON/buc.
Balon pentru vin 15 L cu gât larg în coș de plastic
167,51 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Recipient de fermentare 30 L cu capac și robinet
68,82 lei
68,82 RON/buc.
Recipient de fermentare 30L, de culoare albă cu imprimeu, robinet și 2 tuburi - j.EN
Recipient de fermentare 30L cu imprimare și 3 tuburi
49,08 lei
49,08 RON/buc.
Borcan de sticlă 8 L, cu clești
41,94 lei
41,94 RON/buc.
Sticlă de vin verde măsliniu 0,75 L - pachet de 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Borcan de murat rezistent la spargere, 3 L
26,48 lei 25,57 lei
25,57 RON/buc.
Borcan 3 L cu capac de plastic
27,64 lei 22,71 lei
22,71 RON/buc.
Balon pentru vin 34 L cu gât larg în coș de plastic
249,33 lei 246,74 lei
246,74 RON/buc.
Balon pentru vin 25 L cu gât larg în coș de plastic
229,84 lei 209,08 lei
209,08 RON/buc.