Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Mașină verticală de umplut cârnați 5 kg
472,71 lei 444,16 lei
444,16 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați orizontală 3 kg
242,83 lei 218,17 lei
218,17 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați orizontală 5 kg
354,53 lei 338,95 lei
338,95 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați verticală 4 kg
374,01 lei 348,04 lei
348,04 RON/buc.
Mașină de umplut cârnați orizontală 4 kg
335,05 lei 324,66 lei
324,66 RON/buc.
Aparat vertical de umplut cârnați - 3 kg
320,75 lei 302,58 lei
302,58 RON/buc.
Aplicator pentru plase de mezeluri basic
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Amestec de ierburi și condimente pentru cabanos de casă, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Pâlnii de rezervă pentru mașinile de umplut cârnați Browin, 4 buc.
26,61 lei
6,65 RON/buc.
Aplicator pentru plase elastice de mezeluri
76,61 lei
76,61 RON/buc.
Intestine de porc 28/30 mm și de oaie 18/20 mm - set
62,97 lei
1,57 RON/m
Set de pâlnii din oțel inoxidabil pentru umplutori verticale Browin de 3, 5, 7 L, 4 buc.
64,92 lei
16,23 RON/buc.
Pentru cârnați albi - amestec de ierburi și condimente
8,82 lei
441,00 RON/kg
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Umplătoare orizontală 1,5 kg cu piston din silicon
157,14 lei 141,55 lei
141,55 RON/buc.