Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Salinometru nespargibil cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
Salinometru rezistent la spargere, cu eprubetă, domeniu de măsurare: 0-300 g sare/L
25,16 lei 21,03 lei
Termometru culinar electronic, LCD (-20°C până la +250°C), roșu
22,84 lei
22,84 RON/buc.
Sac pentru murături - pentru butoi 30L - 5 buc.
16,36 lei
3,27 RON/buc.
Sac pentru murături - pentru butoi 20 L - 5 buc.
13,38 lei
2,68 RON/buc.
Peklosól Vit-C - 130 g
4,40 lei
33,85 RON/kg
Termometru de cameră cu scară argintie (-10°C până la +50°C) 16cm mix
13,37 lei 10,90 lei
10,90 RON/buc.
Intestine naturale de oaie - calibru 18/20mm, 15m
25,18 lei
1,68 RON/m
Termometru de cameră cu scară aurie (-10°C până la +50°C) 12cm
11,02 lei 9,08 lei
9,08 RON/buc.
Set hawkSTILL Wi-Fi IQ – termometru pentru distilare cu Wi-Fi și afișaj
798,70 lei
798,70 RON/buc.
Sare de conservare 720 g
18,58 RON/kg
Peklosól 1 kg
7,65 lei
7,65 RON/kg
Set de distilare hawkSTILL „Degete reci” 60 L + Sistem Wi-Fi IQ cu afișaj LCD
2.303,90 lei
2303,90 RON/buc.
Afișaj pentru termometrul de distilare hawkSTILL Wi‑Fi
225,97 lei
225,97 RON/buc.