Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Măsurarea conținutului de alcool
38,95 lei
38,95 RON/buc.
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Sticlă de vin verde măsliniu 0,75 L - pachet de 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Areometru pentru zahăr necasant cu probetă, domeniu de măsurare: -5–35°Blg
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
Alcoolmetru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 20-98%
26,61 lei 21,03 lei
Alcoolmetru în eprubetă rezistentă la spargere
Alcoolmetru de sticlă precis
54,53 lei
54,53 RON/buc.
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Alcoolmetru mini EN/DE
9,35 lei
9,35 RON/buc.
Esență cu aromă de struguri, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Alcoolmetru
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Alcoolmetru cu termometru
Alcoolmetru Mini
5,83 lei
5,83 RON/buc.