Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, cireș, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, stejar, 450 g, clasa 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar 70% arin + 30% fag, 450 g, clasa 2
Șuncar din sticlă - set DUO, pentru 2 x 450 g
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Set focar fi 58 cm și cârlig-pogrzebacz pentru ceaun sau capac de oală din fontă
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Șuncar din sticlă pentru 450 g
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Borcan TO 40 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
27,38 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Ceaun emailat, 10 l, din fontă
341,55 lei
341,55 RON/buc.
Tigaie grill, din fontă, fi 44 cm
296,09 lei 266,22 lei
266,22 RON/buc.
Borcan TO 106 ml Amforă cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
24,14 lei
3,02 RON/buc.
Ceaun de vânătoare din fontă cu interior emailat, 8 L
314,27 lei
314,27 RON/buc.
Oală romană rotundă 4L
168,82 lei
168,82 RON/buc.
146,74 lei
146,74 RON/buc.
Vatră de grădină Ø58 cm, rotundă, tip bol
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Oală multifuncțională cu coș și șuncar
196,09 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.