Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Șuncar din sticlă - set DUO, pentru 2 x 450 g
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Pungi din folie pentru șuncar 1,5 kg - 20 buc.
18,16 lei 14,79 lei
0,74 RON/buc.
Șuncar din sticlă pentru 450 g
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Pungi de plastic pentru șuncar 0,8 kg - 20 buc.
13,62 lei 10,39 lei
0,52 RON/buc.
Pungi de plastic pentru șuncar 3,0 kg - 20 buc.
19,07 lei 17,25 lei
0,86 RON/buc.
Oală multifuncțională cu coș și șuncar
196,09 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.
Injectoare din oțel inoxidabil 60 ml + 2 ace
Potrivită pentru șuncă - amestec de ierburi și condimente
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Amestec clasic de ierburi și condimente pentru șuncă
Termometru pentru șuncar 1,5kg și 3kg (0°C până la +120°C) 12,5cm
31,16 lei
31,16 RON/buc.
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Termometru de bucătărie (20°C până la +300°C) 12,5cm
23,36 lei
23,36 RON/buc.
Afumătoare automată, electrică cu termostat
1.100,00 lei 990,92 lei
990,92 RON/buc.
Așchii pentru afumare/grătar 70% arin + 30% fag, 450 g, clasa 2
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 70% arin + 30% fag, 450 g, cl. 8