Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Injectoare mezelărie semi-automată cu set de ace și furtun
145,44 lei
145,44 RON/buc.
Injectoare din oțel inoxidabil 60 ml + 2 ace
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Injectoare 30ml + 3 ace + perie de curățare
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
6,35 lei
90,71 RON/kg
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
84,67 RON/kg
Culturi de bacterii pentru carne maturată, 2 g
12,84 lei
6420,00 RON/kg
Marinadă pentru slănină - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Tub de fermentare Zile și Nopți Liniștite
7,91 lei
7,91 RON/buc.
Injector 100 ml + 2 ace
31,16 lei
31,16 RON/buc.