Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Afumătoare de balcon – FAMILIALĂ
414,29 lei
414,29 RON/buc.
Set de brânzeturi
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Set de brânzeturi - tânăr brânzar
Sticlă pentru vin 0,75 L maro - pachet de 8 buc.
27,91 lei
3,49 RON/buc.
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Aparat de iaurt și brânză cu termostat 1,5 L
210,37 lei 196,09 lei
196,09 RON/buc.
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Afumătoare de balcon cu termometru
181,81 lei
181,81 RON/buc.
Set de Vinificație Easy – mod ușor de a face vin de casă
106,48 lei
106,48 RON/buc.
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă naturală de lămâie pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de rom pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Afumătoare de grădină 200 L dragON Wood 100E – pe lemne, cu modul electric de încălzire și controler
3.610,39 lei
3610,39 RON/buc.
Afumătoare de grădină din lemn 200 L – dragON Wood 100E cu modul de încălzire electric și controler
3.571,43 lei
3571,43 RON/buc.