Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Oală din fontă cu tigaie, 3,5 L
255,81 lei 242,83 lei
242,83 RON/buc.
Oală din fontă cu tigaie, 5 L + 1 L
298,68 lei 294,78 lei
294,78 RON/buc.
Tigaie grill, din fontă, fi 44 cm
296,09 lei 266,22 lei
266,22 RON/buc.
Ceaun de vânătoare din fontă cu interior emailat, 8 L
314,27 lei
314,27 RON/buc.
Set focar fi 58 cm și cârlig-pogrzebacz pentru ceaun sau capac de oală din fontă
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Termometru electronic de bucătărie cu sondă (0°C până la 250°C) mix
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Termometru culinar electronic cu sondă pliabilă (-50/+300℃), roșu
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Covor de silicon pentru coacere
28,03 lei 26,48 lei
26,48 RON/buc.
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Duo Unt - condiment cu usturoi și ierburi 2 în 1, 2 x 12g
Trepied pentru foc cu grătar, 150 cm
196,09 lei
196,09 RON/buc.
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
Așchii pentru afumare/grătar, arin, 450 g, clasa 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Așchii pentru afumare/grătar, lemn de prun, 450 g, clasa 8
13,75 lei
30,56 RON/kg