Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Germinator Verde Czuprynka cu semințe de ridiche
18,56 lei
18,56 RON/buc.
Germinator pe mai multe niveluri Niezłe Ziółko cu semințe de ridiche
50,26 lei
50,26 RON/buc.
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Piatră de pizza din granit dreptunghiulară 37 x 35 cm
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Set pentru transferul vinului și berii cu supapă de reținere
28,04 lei
28,04 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3% 48h, 25 L
17,13 lei
126,89 RON/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
8,82 lei
135,69 RON/kg
Germinator pe mai multe niveluri Niezłe Ziółko + 10 pachete de semințe
62,84 lei
62,84 RON/buc.
Set de semințe pentru vlăstari - 10 pachete
34,01 lei
34,01 RON/buc.