Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Oală multifuncțională cu coș și șuncar
196,09 lei 177,91 lei
177,91 RON/buc.
Pungi de plastic pentru șuncar 0,8 kg - 20 buc.
13,62 lei 10,39 lei
0,52 RON/buc.
Termometru pentru șuncar 1,5kg și 3kg (0°C până la +120°C) 12,5cm
31,16 lei
31,16 RON/buc.
Pungi de plastic pentru șuncar 3,0 kg - 20 buc.
19,07 lei 17,25 lei
0,86 RON/buc.
Șuncar din sticlă - set DUO, pentru 2 x 450 g
80,51 lei
80,51 RON/buc.
Pungi din folie pentru șuncar 1,5 kg - 20 buc.
18,16 lei 14,79 lei
0,74 RON/buc.
Șuncar din sticlă pentru 450 g
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Pekla ușor aromată cu ierburi pentru șuncă, 75 g
6,35 lei
84,67 RON/kg
Set cu manta de apă – șuncar 1,5 kg + oală
277,92 lei 274,01 lei
274,01 RON/buc.
Amestec clasic de ierburi și condimente pentru șuncă
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
63,50 RON/kg
Termometru pentru șynkowar 0,8 kg (0°C până la +120°C) 9,0cm
15,57 lei
15,57 RON/buc.
Peklosól cu ierburi "Pekla" - 70 g
90,71 RON/kg
Fire de carne din bumbac alb (240°C) 55 m
22,45 lei
0,41 RON/m
Carte „Szynkowar. Rețete…” ediție nouă
53,49 lei
53,49 RON/buc.