Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Formă de brânză pătrată 11 x 11 x 8,5 cm pentru 500 g
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Pânză pentru brânzeturi, tetra - 40x40 cm, 2 buc.
21,02 lei 17,25 lei
8,62 RON/buc.
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 3 mm x 150 mm, 15 buc.
47,64 lei 46,09 lei
3,07 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 5 buc.
28,03 lei 25,05 lei
5,01 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – S, ascuțite, 3 mm x 150 mm, set 5 buc.
19,46 lei 18,17 lei
3,63 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 3 mm x 100 mm, 5 buc.
16,09 lei 15,96 lei
3,19 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, tăiate la 45°, 3 mm x 150 mm, 5 buc.
14,79 lei
2,96 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - tip S, ascuțite, 4 mm x 150 mm, 15 buc.
74,01 lei 70,10 lei
14,02 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – tip S, tăiate la 45°, 5 mm x 150 mm, set 5 buc.
29,46 lei 23,49 lei
4,70 RON/buc.
Formă pentru brânză – inimioară – 100 g
2,97 lei
2,97 RON/buc.
Clorură de calciu pentru brânză, 10 g
297,00 RON/kg