Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Concentrat Coopers pentru prepararea berii Ginger Beer, 0,5 kg
70,10 lei
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Vsypto Mango - set 15x3g
28,56 lei
1,90 RON/buc.
VSYPTO cu aromă de mango, 9 g
4,14 lei
460,00 RON/kg
Esență Brandaxa cu aromă de brandy grecesc, 40 ml
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Vsypto Mango - set 15x9 g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Pekla pentru cârnați albi, cu proteină funcțională și acerola, 66g
11,29 lei
171,06 RON/kg
Aromă de fum lichidă pentru afumare – cireș, 40 ml
14,79 lei
369,75 RON/l
Extract de malț deschis Coopers Light
84,40 lei
56,27 RON/kg
Măsurarea extractului aparent
15,57 lei
15,57 RON/buc.
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
Intestine de porc uscate calibru 65 mm, 30 cm - 4 buc.
42,97 lei
10,74 RON/buc.