Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de Reserve Brandy, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Esență cu aromă de Cireșe cu brandy, 40 ml - pentru 4 L
490,00 RON/l
Esență Brandaxa cu aromă de brandy grecesc, 40 ml
Fulgii de stejar puternic prăjiți cu scorțișoară 50 g
16,21 lei
16,21 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Cuburi de stejar francez, prăjire intensă, 20 g
590,50 RON/kg
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 RON/buc.
Fulgi de stejar naturali (necoapte), 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Esență cu aromă de cocos, 2,5L, pentru 125L de băutură gata
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu aromă de vișinată, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Esență cu aromă de whisky pentru 10 L, 100 ml
43,62 lei
436,20 RON/l