Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Glucoamilază
17,78 lei
4445,00 RON/kg
Alfa-amilază lichidă
9,99 lei
999,00 RON/l
Drojdii distilerie Turbo Koji, 50 g (fără fermentare!)
14,01 lei
280,20 RON/kg
Cheag microbiologic lichid pentru brânză 50 ml
15,57 lei
311,40 RON/l
Set de pornire Aromatic Bayanus Multicomplex pentru vin, 40 g
7,78 lei
194,50 RON/kg
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Esență cu aromă de whisky pentru 10 L, 100 ml
43,62 lei
436,20 RON/l
Termometru pentru bere (0°C până la +100°C) 31,5cm
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Hobby-ul meu: producerea vinului de casă - carte
27,52 lei
27,52 RON/buc.
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey pentru 4 L - 40 ml