Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Vinometru capilar pentru măsurarea conținutului de alcool
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Pirosulfit Turbo, 15 g
4,79 lei
319,33 RON/kg
Capace cu perforație negre fi31mm 100buc.
35,44 lei 31,94 lei
0,32 RON/buc.
Pirosulfit de potasiu 1 kg
70,10 lei
70,10 RON/kg
Drojdie de vin Burgund, 20 ml
5,05 lei
252,50 RON/l
Damigeană 3 L, cu capac metalic fi 43 mm și mâner
31,03 lei
31,03 RON/buc.
Mixer din plastic 48 cm
Damigeană Dama 5 L PET, cu capac cu filet, mâner și coșuleț
15,57 lei
15,57 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L PET, cu capac filetat și coșuleț
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L PET, cu capac filetat
11,80 lei 11,30 lei
11,30 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L PET, cu capac filetat și mâner
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Termometru pentru afumătoare și BBQ (0°C până la +250°C) 5,7cm
36,48 lei
36,48 RON/buc.
Garnitură pentru pistonul umplutoarelor verticale 3, 5, 7 L
23,49 lei
23,49 RON/buc.
Set dragON pentru afumătoare - module IQ cu Wi‑Fi și generator de fum JET 1 LONG
2.207,79 lei
2207,79 RON/buc.
Piston din silicon fi14,2 cm pentru umplutori de 5 kg
35,83 lei
35,83 RON/buc.