Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii pentru vinificație Enovini®
6,48 lei
925,71 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
115,57 lei
85,61 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pure 21,3% 48h, 25 L
126,89 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Nutrient pentru vin cu vitamina B1, 10g
6,21 lei
621,00 RON/kg
Nutrient pentru vin Kombi Vita - 10g
7,13 lei
713,00 RON/kg
Distilator modular 30 L Freja - electric
1.246,75 lei
1246,75 RON/buc.
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg
Cărbune activ de piatră mineral 0,86 kg
37,52 lei
43,63 RON/kg
Cărbune activ de cocos 0,46 kg
25,70 lei
55,87 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 10 - set
341,55 lei
34,16 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 4 - set
142,84 lei
35,71 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 2 - set
71,42 lei