Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie pentru distilare Turbo Grom 72 h
15,32 lei
127,67 RON/kg
Carte "Crearea distilatelor de la A la Z" (în limba polonă)
84,42 lei
84,42 RON/buc.
Coloană de filtrare din sticlă cu alcoolmetru, furtun de silicon și cărbune de cocos
151,94 lei
151,94 RON/buc.
Cărbune activ de cocos 1 kg
38,16 lei
38,16 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 10 - set
341,55 lei
34,16 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 4 - set
142,84 lei
35,71 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 2 - set
71,42 lei
Cărbune activ de piatră mineral 0,86 kg
37,52 lei
43,63 RON/kg
Cărbune activ de cocos 0,46 kg
25,70 lei
55,87 RON/kg
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg
Drojdie pentru distilare Turbo Grappa 7-10 zile
19,60 lei
163,33 RON/kg
Drojdie uscată pentru vinuri de miere Enovini Honig 10g
10,90 lei
1090,00 RON/kg
Drojdie pentru cidru Ciderini Sweet, 5 g
9,99 lei
1998,00 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Fermivin 7013, 7 g
6,87 lei
981,43 RON/kg
Drojdie pentru vinificație Enovini® WS, 7 g
6,48 lei
925,71 RON/kg