Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Drojdii distilerie Turbo Koji, 50 g (fără fermentare!)
14,01 lei
280,20 RON/kg
Alfa-amilază lichidă
9,99 lei
999,00 RON/l
Modul distilator - papagal de distilare
181,81 lei
181,81 RON/buc.
Modul de distilator - preluare laterală - OLM
524,69 lei
524,69 RON/buc.
Distilator pentru robot de bucătărie
523,37 lei 471,43 lei
471,43 RON/buc.
Set de distilare hawkSTILL „Degete reci” 60 L + Sistem Wi-Fi IQ cu afișaj LCD
2.303,90 lei
2303,90 RON/buc.
Modul de distilator - cap 2 decantoare răcitor
619,47 lei
619,47 RON/buc.
Termometru de distilare hawkSTILL Wi-Fi cu funcție de pornire și oprire a rezistenței
600,00 lei
600,00 RON/buc.
Distilator Aroma Plus pentru robot de bucătărie
484,42 lei
484,42 RON/buc.
Modul de distilator - cap - răcitor spiral
458,44 lei
458,44 RON/buc.
Modul de distilator - cap - răcitor Liebig
327,26 lei
327,26 RON/buc.
Modul de distilator - conector - fi 48,3 mm lungime 500 mm
223,36 lei
223,36 RON/buc.
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg