Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Mașină de înghețată și sorbeturi
392,20 lei 301,29 lei
301,29 RON/buc.
Aparat de vidat - premium LED
427,27 lei 341,55 lei
341,55 RON/buc.
Aparat de vidat - multifuncțional, negru
222,06 lei 210,38 lei
210,38 RON/buc.
Aparat de vidat - universal, fistic
132,45 lei
132,45 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparatele de sigilat 320620 și 320623
17,65 lei
8,82 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparat de vidat 320624
Borcan TO 425ml cu imprimeu „Deliciu de casă” și capac negru fi 82 - 3 buc.
23,49 lei 17,25 lei
5,75 RON/buc.
Borcan TO 120 ml Patru colțuri fi 53 capac - 6 buc.
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Grătar din oțel inoxidabil pentru afumătoare
112,97 lei 107,78 lei
107,78 RON/buc.
Grătar din oțel inoxidabil pentru afumătoare din lemn/placaj dragON 330339, 330341, 330340, 330360
106,48 lei 101,29 lei
101,29 RON/buc.
Pentru cârnați albi - amestec de condimente și ierburi, 350 g
47,65 lei
136,14 RON/kg
Termometru de bucătărie (0°C până la +300°C) 17,5cm
24,79 lei
24,79 RON/buc.
Borcan TO 106 ml Amforă cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
24,14 lei
3,02 RON/buc.
Termometru de bucătărie (0°C până la +100°C) 12,5cm
22,45 lei
22,45 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac filetat, imprimare „Globuri”, 1 buc.
5,44 lei
5,44 RON/buc.