Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Covor de silicon pentru coacere
28,03 lei 26,48 lei
26,48 RON/buc.
Covor de silicon – planșetă cu imprimare: șabloane și calculator culinar
30,89 lei 28,43 lei
28,43 RON/buc.
Saccharimetru (zahărmetru), indicator al conținutului de zahăr 0 - 29°Blg
30,64 lei
30,64 RON/buc.
Stație meteo RCC, DCF – electronică, iluminată, fără fir, senzor, neagră
170,13 lei
170,13 RON/buc.
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Stație meteo RCC – electronică, iluminată, fără fir, senzor, neagră
137,64 lei 122,05 lei
122,05 RON/buc.
Stație meteo marca Soens – electronică, cu senzor extern fără fir
109,06 lei
109,06 RON/buc.
Capac cu imprimeu - model Fructe, fi 82/6, 10 buc.
8,17 lei
0,82 RON/buc.
Senzor multifuncțional de calitate a aerului
354,53 lei
354,53 RON/buc.
Stație meteo electronică – fără fir, cu senzor, neagră
231,15 lei 150,64 lei
150,64 RON/buc.
Hobby-ul meu: Producerea brânzei de casă - carte (în limba poloneză)
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Stație meteo electronică Soens - cu senzor fără fir, ceas cu alarmă și lampă
99,99 lei
99,99 RON/buc.
Capace cu imprimeu – model Miere 2, fi 82/6, 10 buc.
Capac cu imprimare – model Ceramică 1, fi 82/6, 10 buc.