Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi 66/4 cu roșii - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Afumătoare 200 L dragON Larch E21 - din larice, cu modul de încălzire electric și controler
3.766,23 lei
3766,23 RON/buc.
Capac fi 66/4 cu desene de ardei - 10 buc.
Borcane TO Gurken 425 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
30,50 lei 27,65 lei
4,61 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Borcane 250 ml fi 66/4 capac negru - 6 buc.
15,44 lei
2,57 RON/buc.
Pâlnie din plastic Kwadratura Koła, fi 52-85 mm
8,82 lei
8,82 RON/buc.
Sticlă twist off 330 ml cu capac fi43 și imprimare colorată - 6 buc.
31,03 lei
5,17 RON/buc.
Sfoară de iută 2 mm/110 m/250 g
15,57 lei
0,14 RON/m
Sfoară de iută 1,5 mm/100 m/100 g
6,36 lei
0,06 RON/m
Capac din plastic fi 100 twist-off cu orificiu și dop
10,77 lei
10,77 RON/buc.
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente și ierburi, 500 g
60,12 lei
120,24 RON/kg
Borcan TO 300 ml fi 66 - pachet de 12 buc.
20,64 lei
1,72 RON/buc.
Extractor de suc cu aburi din inox 8 L
258,43 lei
258,43 RON/buc.