Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Multimetru pentru măsurarea conc. zahărului și pot. alcoolului
32,18 lei
32,18 RON/buc.
Drojdie de vin Fermivin VR5, 7 g
7,91 lei
1130,00 RON/kg
Drojdii pentru vin Fermivin LS2, 7 g
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Alcoolmetru cu termometru
Clorură de calciu lichidă, 50 ml
17,65 lei
353,00 RON/l
Clorură de calciu pentru brânză - 100 g
9,73 lei
97,30 RON/kg
Termometru electronic în ramă - pentru distilatoare (-50°C până la +110°C)
27,39 lei
27,39 RON/buc.
Termometru electronic cu sondă
17,65 RON/buc.
Afumătoare de casă în oală, 35 L, pentru aragaz
701,29 lei
701,29 RON/buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, 10 L
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, 5 L
18,56 lei
18,56 RON/buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, 3 L
17,90 lei 17,78 lei
17,78 RON/buc.
Garnituri de schimb pentru aparat de vidat 320624
8,82 RON/buc.