Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Termometru pentru cuptor (50°C până la +300°C) Ø6,1cm
26,36 lei
26,36 RON/buc.
Marinată pentru coaste - amestec de ierburi și condimente, 35 g
6,74 lei
192,57 RON/kg
Termometru de bucătărie (0°C până la +100°C) 17,5cm
23,36 lei
23,36 RON/buc.
Piatră de pizza rotundă, realizată din cordierit, diametru 33 cm
40,26 lei
40,26 RON/buc.
Oală din fontă pentru coacere, 5.5 L
255,24 lei 153,23 lei
153,23 RON/buc.
Oală romană 4L
119,47 lei
119,47 RON/buc.
Marinată pentru ciolan - amestec de ierburi și condimente, 70 g
9,59 lei 6,74 lei
96,29 RON/kg
Oală din fontă cu tigaie, 3,5 L
255,81 lei 242,83 lei
242,83 RON/buc.
Oală romană rotundă 4 L
Oală romană 4 L
146,74 lei
146,74 RON/buc.
Termometru pentru grătar și BBQ, de la 50 la +500°C, bimetalic, 5,3cm
60,10 lei 54,53 lei
54,53 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, tăiate la 45°, 3 mm x 150 mm, 5 buc.
14,79 lei
2,96 RON/buc.
Cârlige pentru afumare – tip S, tăiate la 45°, 5 mm x 150 mm, set 5 buc.
29,46 lei 23,49 lei
4,70 RON/buc.
Cârlige pentru afumare - S, capete tăiate la 45° 4 mm x 150 mm, 5 buc.
22,58 lei 21,68 lei
4,34 RON/buc.
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg