Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Distilator pentru robot de bucătărie
523,37 lei 471,43 lei
471,43 RON/buc.
Capac convex 30 L pentru recipient din oțel
118,18 lei
118,18 RON/buc.
Conector complet Tri-Clamp 77,5 x 60 mm
76,61 lei
76,61 RON/buc.
Sare de sărare - Pekla pentru cârnați obișnuiți
6,35 lei
97,69 RON/kg
Duo Grill pentru carne, amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Sondă pentru termometru de bucătărie (185800, 185909)
36,87 lei
36,87 RON/buc.
Peklosól - amestec pentru saramură pentru cârnați obișnuiți, cu proteină funcțională, 64g
11,29 lei
176,41 RON/kg
Formă pentru brânzărie rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 500 g
12,06 lei 9,73 lei
9,73 RON/buc.
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă și sigură, într-un mod uman, pentru grădina dumneavoastră, set de 4 bucăți.
71,42 lei
17,86 RON/buc.
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă, sigură și umană pentru grădină, 1 buc.
21,94 lei
21,94 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Chillout ușor fructat, 126 g
17,78 lei
141,11 RON/kg
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Energy drink, 126 g
17,78 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Lămâie & lime, 126 g
Așchii de lemn pentru afumare/grătar, 50% măr + 50% fag, 450 g, cl. 8
12,45 lei
27,67 RON/kg
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.