Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi66 carouri scoțiene mix, 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Sticlă de 500 ml pentru vodcă, cu capac negru filetat, 6 buc.
21,68 lei
3,61 RON/buc.
Borcan jos 330ml - cu capac colorat fi 82/6, 6 buc.
22,45 lei 19,73 lei
3,29 RON/buc.
Sticlă Napoleon 500 ml cu capac fi28, 6 buc
36,61 lei
6,10 RON/buc.
Sticlă 500 ml Subțire, cu capac negru, pentru vodcă, 6 buc.
24,53 lei
4,09 RON/buc.
Sticlă „Maluch” cu capac auriu, 40 ml, 10 buc.
23,49 lei
2,35 RON/buc.
Sticlă Daniels 500 ml cu capac cu filet, imprimeu „Bimber OLD”, 1 bucată
9,99 lei
9,99 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac, imprimare „Moș Crăciun”, 1 buc.
8,69 lei
8,69 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 330 ml cu capac fi 43 - 6 buc.
20,90 lei
3,48 RON/buc.
Sticlă Maluch 50 ml cu capac - 10 buc.
36,87 lei
3,69 RON/buc.
Capac fi 43 carouri - 10 buc.
7,13 lei
0,71 RON/buc.
Borcan TO 156 ml capac colorat fi 53/4 - 6 buc.
19,86 lei
3,31 RON/buc.
Generator de fum dragON JET 2 cu cenușar și pompă
557,14 lei
557,14 RON/buc.
Generator de fum dragON Jet 1 cu pompă electrică dragON Air
457,14 lei
457,14 RON/buc.
Peklosól Pekla cu usturoi și ierburi pentru șuncovar, 100 g
6,35 lei
63,50 RON/kg