Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cheag microbiologic strong pentru brânză, 30 ml
35,44 lei
1181,33 RON/l
Set de brânzeturi - tânăr brânzar
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză gouda
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Set de brânzeturi
Cheag natural lichid pentru brânză 50 ml
25,05 lei
501,00 RON/l
Aparat de iaurt și brânză cu termostat 1,5 L
210,37 lei 196,09 lei
196,09 RON/buc.
Culturi bacteriene pentru brânză de vaci
Culturi bacteriene pentru brânză grecească
Termometru pentru brânză (0°C până la +100°C) 19,8cm
25,83 lei
25,83 RON/buc.
Formă de brânză rotundă Ø 10 x 9,5 cm pentru 300 g
23,36 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Formă de brânză rotundă Ø15 x 7cm pentru 1200 g
35,44 lei 21,03 lei
Formă de brânză pentru brânză de tip koryciński Ø 21/11 x 8,5 cm pentru 2 kg
32,18 lei 21,03 lei
Pânză pentru brânză 36 x 32 x 45 cm, 5 buc.
20,51 lei
4,10 RON/buc.
Formă de brânză pătrată 11 x 11 x 8,5 cm pentru 500 g
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Formă de brânză rotundă Ø 13 x 7 cm pentru 800 g
25,16 lei 17,78 lei
17,78 RON/buc.