Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan universal 18 L
103,88 lei 92,21 lei
92,21 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 200 ml 6 buc. + 6 dopuri 23/18
29,35 lei
4,89 RON/buc.
Borcan multifuncțional 18L cu capac
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 6 buc.
17,90 lei 14,26 lei
2,38 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Mentă și lime
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Clește pentru borcane
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Sfoară de sisal 1,8 mm/115 m/250 g
17,78 lei
0,15 RON/m
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
490,00 RON/l
Culturi bacteriene pentru iaurt
26,21 lei
26,21 RON/buc.
Słoikówka - amestec de ierburi și condimente, 30 g
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
Set de petrecere - Vypito Maracuja și piersică
Set de petrecere - Vypito Matcha și caisă
Set de petrecere - Vypito Portocală
Set pentru petrecere - Vypito Multitropic