Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Afumătoare electrică dragON cu bază mobilă
3.459,74 lei
3459,74 RON/buc.
Bază Mobilă pentru afumătoare dragON 330275
255,82 lei
255,82 RON/buc.
Cameră de afumare din larice, 200 L, cu bază din inox
2.957,14 lei
2957,14 RON/buc.
Cameră de afumare din lemn de molid, 200 L, cu bază din inox
2.419,47 lei
2419,47 RON/buc.
Cameră de afumare din lemn de molid, 115 L, cu bază din oțel inoxidabil
2.044,14 lei
2044,14 RON/buc.
Cameră de afumare pe lemne – din lemn de molid, 200 L, cu bază din inox
2.510,38 lei
2510,38 RON/buc.
Sticlă Marasca 750 ml cu capac filetat, 1 buc.
10,39 lei
10,39 RON/buc.
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Termometru cu cristale lichide (0°C până la +40°C) 15cm
15,05 lei
15,05 RON/buc.
Termometru cu cristale lichide (+16°C până la +30°C) 13cm
10,23 lei
10,23 RON/buc.
Termometru culinar electronic cu sondă pliabilă (-50/+300℃), roșu
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
Esență cu aromă de rom pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență Brandaxa cu aromă de brandy grecesc, 40 ml