Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Dop / capac pentru baloane cu gât îngust fi57mm
5,05 lei
5,05 RON/buc.
Esență cu gust de țuică, pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Dop de plută 45/37 mm
5,70 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Dop de plută 45/37mm 5buc.
26,74 lei 25,05 lei
5,01 RON/buc.
Drojdie de distilare Turbo Grom 24h
24,53 lei
136,28 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile
11,68 lei
137,41 RON/kg
Damigeană 5L cu dop, tub orizontal și capac
34,14 lei
34,14 RON/buc.
Drojdie de distilare Turbo Grom 48h 100L
50,38 lei
98,78 RON/kg
Drojdie de distilare Turbo Grom 5-7 zile 100L
33,62 lei
98,88 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 5-7 zile 21% 100g
12,84 lei
128,40 RON/kg
Drojdie de distilerie Turbo Torpedo 72h 21% - 120 g
17,13 lei
142,75 RON/kg
Damigeană Dama 5L în împletitură, cu capac
39,47 lei
39,47 RON/buc.
Damigeană Dama 3 l în împletitură, cu capac
34,40 lei
34,40 RON/buc.
Damigeană Dama.5 L cu capac
34,29 lei
34,29 RON/buc.
Damigeană Dama 5L cu închidere din sârmă
34,01 lei
34,01 RON/buc.