Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
Modul al distilatorului pentru aromatizarea distilatului
198,69 lei
198,69 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, bourbon, brandy, coniac, bere), 50 g
11,81 lei
236,20 RON/kg
Fulgii de stejar naturali pentru aromatizarea alcoolurilor (whisky, vin alb), 50 g
11,81 RON/buc.
Fulgii de stejar puternic prăjiți cu scorțișoară 50 g
16,21 lei
16,21 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 500 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
9,19 lei
9,19 RON/buc.
Fulgii de stejar intens prăjiți, 20g
10,39 lei
519,50 RON/kg
Fulgii de stejar puternic prăjiți, 20 g
Fulgii de stejar vanilați, puternic prăjiți, 20g
11,55 lei
577,50 RON/kg
Capac cu filet pentru sticle fi 28/18 mm - negru, 8 buc.
9,35 lei
1,17 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Bimber”, 1 buc.
10,76 lei 8,69 lei
8,69 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac filetat, inscripție „Nalewka”, 1 buc.
8,69 lei
Sticlă BELISSIMO 250 ml, cu dop din plută naturală, 1 buc.
6,21 lei
6,21 RON/buc.